صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- پوست و مو  

کلاژن سازی طبیعی در بدن

نویسنده : | پوست و مو | ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۳ | 173 بازديد |  0
کلاژن سازی پوست در خانه قرص کلاژن سازی پوست برای کلاژن سازی پوست چه باید کرد ترمیم کلاژن پوست کلاژن سازی پوست صورت با دستگاه کلاژن سازی کلاژن سازی طبیعی

یک نوزاد را در نظر بگیرید این نوزاد از ابتدای تولد خود می تواند پوستی بسیار شفاف و نرم داشته باشد ، رفته رفته این پوست نیز کمی زبرتر می شود و زمانی که به سن بلوغ می رسد حتی ممکن است جوش هایی بر روی آن پدیدار شود که عموما این جوش ها می تواند به علت وجود چربی زیاد در پوست باشد . شما می توانید همواره این نکته را در نظر بگیرید که چنین پوستی از زمان جوانی تا پیری یک پروسه ی طولانی از تغییرات را سپری خواهد کرد. زیرا خاصیت کشسانی که در آن وجود دارد رفته رفته تغییر خواهد یافت.

زمانی فرا می رسد که در مرز میانسالی قرار دارید. متوجه می شوید که معمولا پوست صورت شما تغییراتی را بر روی خود دارد. چروک هایی که بر روی پوست دیده می شوند . رفته رفته عمق این چروک ها به نسبت قبل بیشتر خواهد شد. چروک های شما بیشتر به چشم می آیند . بنابراین می توانیم بگوییم که در زمانی که به تازگی وارد این مرز می شویم باید تغییراتی را به صورت خود به خودی بر روی پوست خود اعمال نماییم. عموما این کار را می توانیم با استفاده از ترکیبات کلاژن ساز نیز انجام دهیم.

سلولیت ها و تأثیر کلاژن ها

زمانی که بدن یک دوره ای از چاقی و باز شدن پوست را نیز طی می کند می توانیم برای لاغر شدن اقدام نماییم اما متأسفانه باید به این نکته هم توجه نماییم که همیشه لاغر شدن برای ما تأثیر مثبتی را بر جای نمی گذارد. عموما می توانیم بگوییم که لاغری برای خود حد و مرزی دارد زمانی که شما کاهش وزن زیادی دارید یعنی بدن شما چربی های بیشتری را از دست داده است. بنابراین می توانیم بگوییم که سلولیت ها بیشتر به چشم می آیند. یا در مرحله ی بعدی می توانیم به این موضوع نیز اشاره نماییم که باردار بودن هم می تواند این مرز را بیشتر به ما نشان دهد. یعنی پس از یک دوره افزایش وزن زیاد در طول بارداری زمانی که به یکباره کاهش وزنی پیدا می کنید این انتظار را داشته باشید که با تغییرات عمده ای مواجه شوید.

سلولیت ها در این زمان نیز بیشتر از زمان دیگری خود را نشان می دهند. حتی گاها پیش می آید که با افزایش سن بخصوص در قسمت هایی از بدن همانند کشاله ی ران و شکم این سلولیت ها بیشتر وجود دارد. سلولیت نشان دهنده این موضوع خواهد بود که حالت کشسانی در پوست شما از بین رفته و بیش از اندازه نازک شده است. سلولیت هایی که نیازمند استفاده از کلاژن هستند برخی از مواقع به دلیل تغییراتی که در هورمون ها وجود دارد یا بر اثر تغییرات ناگهانی ژنتیکی ، حتی بالارفتن سن نیز به وجود می آیند.

  اگر کلاژن نیز وجود داشته باشد عموما می توانیم به این موضوع توجه نماییم که کشش از نوع ضعیف نیست و جوانی بر روی پوست شما ماندگار خواهد بود. اگر به خاصیت تولید کلاژن بر روی پوست شما آسیبی وارد شود دیگر نمی توان از آن جلوگیری نمود و باید به روش های دیگر این خاصیت را نیز اضافه کرد.. حتی این خاصیت را می توانیم با استفاده از مواد غذایی هم به بدن خود برسانیم. ویتامین ث یکی از ویتامین های بسیار مهم و ضروری خواهد بود که می تواند سطح کلاژن سازی را در بدن ما به سطح نرمال خود نزدیک نماید. 

کلاژن و تقویت نمودن موها و ناخن ها

این نکته را به یاد داشته باشید که کلاژن سازی به صورت مصنوعی می تواند برای بدن ما ضررهایی داشته باشد زیرا این پروسه ی مهم باید به صورت طبیعی وجود داشته و بدن خود بتواند این کار را انجام دهد. اما اگر بتوانیم کلاژن خوبی را به بدن برسانیم در نهایت سبب خواهد شد تا هم رشد موها و هم رشد ناخن های انگشتان ما نیز افزایش پیدا کند. موها می تواند به ضخامت اصل خود برسد ، همچنین می توان گفت که حالت بهتری می گیرد و در جای خود سفت تر از قبل خواهد بود.

  


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید