صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- زیبایی و سلامتی عمومی  

موهای وز و راه حل هایی برای برطرف نمودن آن

نویسنده : | زیبایی و سلامتی عمومی | ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۳:۵۲ | 363 بازديد |  0
بهترین شامپو برای موهای وز شامپو مخصوص موهای وز بهترین شامپو برای موهای خشک و وز طرز استفاده از مایونز برای موهای وز شده موهای هایی برای برطرف نمودن

معمولا داشتن موهایی صاف و زیبا و موهایی که بتوان به هر حالتی آن را درآورد یکی از آرزوهایی است که هر فردی دارد. در صورتی که شما نتوانید این آرزو را در خود برآورده کنید قطعا به مشکلات زیادی برخورد خواهید کرد. تنها عامل مهم خود شما هستید که می توانید بر میان فر بودن موهای خود نیز اضافه کنید. کمی تغییر در نحوه شست و شو موهای شما می تواند آن را از حالت فر به حالتی تقریبا صاف و حالت پذیر نیز تبدیل نماید.

میزان شست و شو و طریقه ی استفاده شما از شامپوها می تواند تأثیر زیادی داشته باشید بنابراین سعی کنید تا در فصل هایی سرد از سال میزان استفاده خود را کمتر کنید . شامپوها مواد شیمیایی متعددی در داخل خود دارند که معمولا این مواد می تواند موهای شما را از ریشه دچار یک بد حالتی نموده و تا پایان رشد نیز با این موها گرفتار خواهید بود. دائما مجیور هستید تا از انواع اتوها و سشوارها برای زیبایی موهای خود استفاده نمایید که قطعا کار بسیار سختی می باشد.

افرادی که با هزاران بدبختی موهای خود را صاف می کنند ، به محض ورود به یک مجلس و کمی عرق کردن یا وزش یک باد ملایم دچار تغییر در حالت موهای خود و بازگشت به همان شکل اولیه خواهند شد. در حقیقت این معضل همچنان ادامه دارد و تنها نیاز است که شما تغییری را در آن بدهید و تمام تلاش خود را برای این کار در دست داشته باشید. پزشکان فصل سرما را فصلی مهم می دانند ، پس به توصیه های آنها نیز عمل کنید.

اولین توصیه در زمینه شست و شوی موهای شما می تواند در ارتباط با نحوه ی شست و شو باشد. هرچه بیشتر چنگ بزنید و با خشونت با موهای خود رفتار کنید این موها به همان نسبت به شما پاسخ منفی برای زیباتر شدن می دهد. سعی کنید تا از میزان کمتری شامپو استفاده کنید. سعی کنید تا تعداد شست و شوها را در فصلی همانند زمستان کم کنید و علاوه بر این موضوع از شامپویی استفاده کنید که با این شرایط از موی شما سازگاری کاملی داشته باشد. یعنی از شامپوهای مخصوص موهای خشک به اندازه کم بهره ببرید.

همه ی افراد شامپو را روشی برای از بین بردن آلودگی می دانند ، اما این موضوع در افرادی صدق می کند که استفاده از شامپو در آنها تا اندازه زیادی بتواند به این مهم ختم شود. فردی را در نظر داشته باشید که هر دو روز یکبار از شامپو برای تمیز کردن موها استفاده می کند در حالی که در فصل زمستان عرق زیادی نمی کنید و به همان نسبت هم نیازی به استفاده از شامپو با این فاصله زمانی کوتاه نخواهید داشت. پس از حمام کردن موهای خود را توسط روغن های مفید همانند روغن نارگیل یا روغن بادام و . . . مرطوب نگاه دارید.

گام بعدی در جلوگیری از وز شدن موها برخورد با آرامش با موهای سر می باشد. افرادی که موهای سر آنها وز می باشد باید از حوله با ملایمت بیشتری استفاده کنند. در حقیقت حوله وسیله ای برای خشک کردن است اما نه برای آنکه بتوانید با خشونت تمام آسیب های جدیتری را به موهای خود برسانید و از صافی آنها جلوگیری کنید. تنها قرار دادن حوله بر روی موها و کمی فشار بر روی آن می تواند عمل خشک کردن موها را به خوبی انجام دهد.

در هوای سرد زمستانی برای آنکه بتوانید حالت موهای خود را حفظ کنید بهتر است تا از  حالت دهنده ها برای موهای خود نیز بهره ببرید. گول تبلیغات برخی از محصولات را نخورید. در تبلیغات بسیاری با این موضوع آشنا خواهید شد که این فلان شامپو می تواند از موهای شما در برابر حرارت های بسیار زیاد نیز محافظت نماید در حالی که اینگونه نبوده و معمولاهیچ محصولی نمی تواند عایقی برای جلوگیری از انتقال حرارت در موهای شما باشد.

هیچ گاه از اتوی مو به اندازه زیاد استفاده نکنید زیرا بر حالت فری شما بیشتر می افزاید ، علاوه بر آن سعی کنید تا برای استفاده از سشوار نیز یک سری از نکات را رعایت کنید. به عنوان مثال زمانی که از سشوار استفاده می کنید سعی کنید تا تنها گرمای بیش از اندازه را بر روی یک منطقه قرار ندهید و این گرما را در کل موهای خود پخش کنید ، اگر این کار را انجام ندهید قطعا موهای شما در یک منطقه با تغییر رنگ مواجه خواهد شد و این نشان دهنده سوختگی و عدم حالت پذیری می باشد.


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید