صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- طب سنتی  

عنبر نسارا و آشنایی با خواص پزشکی آن

نویسنده : | طب سنتی | ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۳:۵۳ | 203 بازديد |  0
مضرات عنبر نسارا قیمت عنبر نسارا خواص عنبر نسارا برای ریه مضرات استفاده از عنبر نسارا خواص عنبر نسارا برای عفونت زنان روش استفاده از عن عنبر نسارا آشنایی خواص پزشکی

 برخی از مواقع بدون آنکه اطلاعاتی در خصوص انواع بیماری ها داشته باشیم از موادی در طب سنتی استفاده می کنیم که شاید تأثیری بر روی روند درمان بیماری ما نداشته باشد ، بنابراین چه خوب است تا پیش از بهره بردن از آنها بدانیم که باید از کدام یک بهره لازم را ببریم تا در نهایت به نتیجه خوبی ختم شود. بیماری هایی که عفونی هستند در زمره ی شایع ترین بیماری هایی قرار دارند که شاید به آن مبتلا شوید ، بنابراین برای پیشگیری می توانید از عنبر نسارا بهره ببرید .

عنبر نسارا در واقع مواد دفعی است که از الاغ بیرون می آید . شاید در نگاه اول دیدن آن بسیار چندش آور باشد اما همین مواد چندش آور خواص بسیار خوبی را دارد که اگر طریقه ی استفاده از آن را بدانیم می توانیم از این مواد نیز بهره لازم را ببریم. نحوه ای که در خصوص مصرف آن وجود دارد در واقع به دود کردن باید ختم شود. یعنی شما باید دود عنبر نسارا را در جلوی خود قرار دهید و آن را استشمام کنید. این دود می تواند بسیار خوب باشد و به صورت مستقیم بر روی سیستم تنفسی شما تأثیر مثبت خود را برجای بگذارد. بر اساس نظری که پزشکان در طب سنتی دارند در صورتی که شما بتوانید این ماده را مصرف کنید عفونت های بسیار شدید و ماندگار شما از بین خواهند رفت.

این ماده حتما باید در فصل مناسبی تهیه شود در غیر این صورت از خواص آن کاسته خواهد شد. این فصل را می توان بهار نامید. زیرا بهترین مواد در همین فصل به دست می آید. دود عنبر نسارا می توانید برای مصارف پزشکی بهره ببرید همانطور که از دیرباز تاکنون نیز این روش مورد تأیید قرار دارد. یکی از دانشگاه های معروف کشور به این واقعیت دست یافته و همه ساله در فصل بهار این مواد را جمع آوری می کند و در نهایت موادی که مطلوب می باشد را از آن جدا خواهد کرد. این مواد مورد نظر ما خواصی را در درون خود دارند که به خاصیت هایی همانند ضد باکتری ، ضد قارچی و علاوه بر آن خواص مربوط به کاهش التهاب و خاصیت آنتی اکسیدان بودن آن باز می گردد.

 عنبر نسا در حقیقت مواد دفعی مربوط به الاغ است اما به این وابسته است که از چه نوع علفی استفاده خواهد شد. در حقیقت اگر علف تازه باشد می تواند مفید واقع شود به همین دلیل علف هایی که در فصل بهار مورد استفاده آن هستند مورد تأیید می باشد. عنبر نسا تنها یک ماده دفعی نیست بلکه آن را می تواند ترکیبی از چندین نوع گیاه دانست که همگی آنها خواصی دارویی را با خود به همراه دارند. این ماده در صورتی که بو شود هیچ خطری برای سیستم تنفسی شما به همراه نخواهد داشت و هرآنچه که از آن وجود دارد خواص درمانی می باشد.

 در رابطه با نوع حیوان هم تنها الاغی که ماده است مورد قبول خواهد بود . بنابراین شما نمی توانید از الاغ نر کمک بگیرید. در صورتی که الاغ ماده باشد طبعی که دارد در رابطه با مریضی و . . . مخالفت هایی را به همراه دارد اما در خصوص نوع نر تمایل زیادی به انواع بیماری ها دارد بنابراین می توانید این انتظار را داشته باشید که در صورت مصرف این نوع از الاغ طبع شما به سمتی پیش خواهد رفت که نه تنها بهبود نمی یابد بلکه می تواند حتی به مریضی هم ختم شود. در الاغ ماده نوعی مواد وجود دارد که بیماری ها را به مرحله آرامش تبدیل میکنند و از شدت آنها می کاهند.

بیماری هایی که عنبر نسارا نیاز دارند!

 بیماری هایی همانند عفونت ریه ، عفونت های مربوط به واژن ، سینوزیت ، سرماخوردگی طولانی ، پوسیده شدن دندان ، آسم ، صرع ، زخم ها و پریودهایی که به صورت ناگهانی اتفاق می افتند همگی می توانند نمونه ای از موارد باشد که عنبر نسارا می تواند تأثیر درمانی خود را بر آنها باقی بگذارد. حتی گاها می تواند قارچ هایی که به دلیل آلودگی محیط اطراف به وجود می آید را به گونه ای از بین ببرد.

 

 

 

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید