صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- سلامت روان  

صداقت همیشه پاسخ مثبت ندارد!

نویسنده : | سلامت روان | ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۲ | 304 بازديد |  0
حدیث راز داری فواید رازداری رازداری چیست رازداری ضرب المثل انواع رازداری انشا در مورد رازداری ابتدایی داستان درباره رازداری رازدار? صداقت همیشه پاسخ مثبت ندارد!

خیلی از شرایط ممکن است که برای شما رخ دهد که در حقیقت از قرار گرفتن در آنها رضایت زیادی ندارید ، در این شرایط که همسر شما هم در آن نقش زیادی دارد نیازی نیست که حتما از او صحبت کنید و برای او توضیح دهید که چه در دل شما می گذرد. رازداری در چنین شرایطی می تواند به نفع شما باشد. صداقت در زندگی نتیجه ی مثبت بسیاری دارد اما اگر شما از نتیجه ی منفی آن باخبر هستید بهتر است که از بازگو کردن آن خودداری کنید و تا حد امکان رازها را در دل خود حفظ کنید.

صداقت در رابطه با خانواده ها

برخی از مواقع اخلاقی از خانواده همسر خود می بینید که شاید برای شما غیرقابل تحمل باشد و از دیدن چنین رفتارهایی دلسرد شوید ، نیازی نیست که حتما آنها را برای همسر خود تعریف کنید. سعی کنید که چنین اتفاق های مهم و درد دل هایی را در نزد افرادی انجام دهید که از رازدار بودن آنها مطمئن هستید.  شما از زمان ازدواج تا پایان عمرتان با خانواده ی همسر اعم از پدر و مادر و برادرها و خواهرهای او در ارتباط خواهید بود بنابراین یک دلخوری کوچک می تواند به کینه ای بزرگ نیز ختم شود. 

عاشق نبودن را با صداقت نگویید!

افرادی وجود دارند که پس از گذشت چند ماه از ازدواج خود همواره این موضوع را مدنظر قرار می دهند که عاشق نیستند ، در حقیقت باید به این موضوع توجه داشته باشید که نباید از عاشق نبودن خود به این صداقت صحبتی به میان آورید زیرا با هر سخن خود می توانید دل طرف مقابلتان را شکسته و او را از زندگی نا امید کنید. این کاملا طبیعی است که همانند گذشته اشتیاق ندارید و عاشق واقعی نیستید و از هر مسئله ای چشم پوشی نمی کنید اما نیازی نیست که آن را برای طرف مقابل خود توضیح دهید. 

دوستان و ابراز علاقه منفی

شاید همسر شما دوستان زیادی داشته باشد. این دوستان می توانند از هر قشری باشند و با هر اخلاقی ظاهر شوند. در واقع شما از درصدی از آنها رضایت ندارید ، اما نباید این دوست نداشتن را به روی همسرتان بیاورید ، این که ارتباط خود را به صورت کامل با آنها قطع کند قطعا گزینه ی مناسبی نخواهد بود و به نوعی روحیه ی سلطه جو و کنترل کننده شما را به نمایش می گذارد پس تا حد امکان از بازگو کردن علاقه منفی خود نسبت به دوستان همسرتان خودداری نمایید.


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید