صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- سلامت روان  

شکست عشقی چه تأثیراتی بر سلامت ما دارد؟

نویسنده : | سلامت روان | ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۵ | 1188 بازديد |  0
شکست عشقی خوردم شکست عشقی جملات شکست عشقی در مردان درمان افسردگی شکست عشقی شکست عشقی عکس شکست عشقی چیست شکست عشقی اهنگ شکست عشقی به ا? شکست عشقی تأثیراتی سلامت دارد؟

شکست در زندگی از هر نوعی که باشد در یک فرد سبب می شود که انگیزه برای ادامه زندگی در او از دست برود و در نتیجه دیگر نمی توان شرایط روحی گذشته را به او باز گرداند ، مگر آنکه مدت زمان کوتاهی از این شرایط حساس بگذرد که در نهایت بتواند به فراموشی سپرده شود. یکی از شرایط بدی که پس از شکست عشقی برای فرد ایجاد می شود آسیب شدید به یکی از حساس ترین اعضای بدن فرد است. این آسیب حتی می تواند سیستم ایمنی بدن او را نیز تحریک نماید و بیماری هایی که به سیستم ایمنی آسیب می زنند را به وجود آورد.

قلب و شکست عشقی

قلب را جدی بگیرید. برخلاف تصور ما این عضو از بدن واقعا دچار شکست می شود. از نظر شرایط عاطفی لطمه می بینیم و روان ما دچار تغییر می شود اما از سوی دیگر تأثیر منفی آن را می توانیم بر روی عملکرد یک عضو هم مشاهده کنیم و در حقیقت شکست عشقی موجب شکسته شدن یک قلب و بد کار کردن آن خواهد شد. بنابراین برای این که از علائم این حمله یکباره ای به بدن باخبر شوید تا پایان این مطلب با ما همراه شوید و این مطلب را مطالعه نمایید.

فرد در زندگی خود هرآنچه که دارد را برای عشقش به میان می گذارد ، برخی از مواقع دختران برای اینکه عشق خود را نگه دارند مجبور هستند تا به رابطه جنسی با او بپردازند و پاک دامنی خود را زیر سؤال ببرند اما در نهایت این احتمال هم وجود دارد که  طرف مقابل آنها را فراموش کند و به سرعت با فرد دیگری برای ازدواج قرار بگذارد. دیدن عکس های دو نفره ی آنها می توانند همانند یک تبر بر روی یک درخت تنومند آسیب وارد آورد. ما نمی توانید از ضرات این تبر جلوگیری کنید اما در هر صورت این احتمال وجود دارد که روزی این درخت بزرگ را از ریشه قطع کند. علاوه بر آن مسائل مربوط به طلاق ، همچنین مسائل مربوط به  از دست دادن همسر است می تواند جزئی از این شکست عشقی باشد.

عوارض و علائم مربوط به شکست عشقی

شما گاها متوجه خواهید شد که رفته رفته بعد از آنکه چنین شکستی را تجربه کرده اید بدنتان توانایی سابق را ندارد. معمولا درد در قفسه سینه ، تنگی نفس ، فشار بر روی قلب ، که این فشار بر اثر آسیبی است که به صورت ناگهانی به قلب شما وارد شده و ماهیچه را تحت فشار منفی خود قرار داده است. در این وضعیت اگر فرد برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه نکند احتمال آنکه بدن دچار یک مرگ ناگهانی شود و حتی مرگی پیش از زمان اصلی خود دور از انتظار نخواهد بود.

 

 

 

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید