صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 اخبار عمومی پزشکی  

دارویی که با عوارض سردرد خود را نشان می دهند؟

نویسنده : | اخبار عمومی پزشکی | ۱۱ دی ۱۳۹۷ , ۱۱:۲۱ | 928 بازديد |  0
سردرد خطرناک برای سردرد چی خوبه سردرد پیشانی سردرد بالای سر عکس انواع سردردها تسکین سردرد درمان سردرد سردرد پشت سر دارویی عوارض سردرد نشان دهند؟

یک سری از داروها هستند که می توانند سبب تغییراتی شوند ، این تغییرات را می توان سردرد مثال زد که در واقع یک فرد را دچار مشکلات حادی می کند.

وجود سردرد و سرگیجه مانع از رسیدگی به امور روزانه می شود ، در حقیقت برخی از افراد بدون این که آگاهی داشته باشند به این علائم دچار می شوند که می تواند ارتباط نزدیکی با تغییرات در گوش آنها باشد ، اما در مقابل برخی از افراد هم هستند که به دلیل مصرف برخی از داروها به این تغییر دچار می شوند. معمولا برخی از داروها چنین تغییراتی را نشان می دهند. بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که پیش از این از کدام داروها استفاده نموده اید تا در نهایت در سلامت کامل به سر ببرید.

داروی های بارداری و سردرد

شاید تاکنون به این موضوع توجه کنید که پس از مصرف نمودن قرص های ضد بارداری دچار حالت کوتاهی از سرگیجه یا سردرد شوید. این داروها معمولا موجب می شوند تا آب بدن نیز دچار کاهش شود ، در این صورت اولین اعضایی از بدن که دچار تغییر حالت می شود مغز است. علاوه بر آن مصرف کردن انواع مسکن ها همچنین داروهایی که برای سلامت قلب اهمیت دارند در زمره ی این گروه  قرار دارند. در رابطه با قرص های ضد بارداری به دلیل افت سطح یکی از هورمون ها یعنی استروژن چنین اتفاقی رخ می دهد.

شرایطی که برای این سردردها در نظر گرفته می شود از نوع ضربانی بوده و فرد دائما آنها را حس می کند. این می تواند فعالیت روزانه شما را دچار تغییر کند. اگر منبع سردرد خود را نمی شناسید بهتر است تا کمی داروهای خود را برای مدت کوتاهی قطع کنید. در این صورت اگر سردرد شما متوقف شود به راحتی می توانید این سردرد را فراموش کنید. البته برخی از مواقع برخی از داروها نباید خود به خود قطع شوند ، بهتر است تا پیش از قطع کردن داروی خود مشورتی با پزشک داشته باشید. پزشک شما می تواند دارویی دیگر را جایگزین نماید.   

داروی ضد سردرد با تأثیر سردرد

در زمانی که شما دچار سردرد هستید سعی می کنید تا دارویی را برای این سردردها مصرف کنید اما دقیقا بعد از مصرف همین داروها سردرد شما شدیدتر می شود. این داروها به این نیاز دارند تا دوز مصرفی آنها ادامه دار شود به محض آنکه یک دوز را قطع کنید دچار سردرد خواهید شد. داروهای تسکین دهنده عبارتند از : آسپرین ، استامینوفن ، ایبوپروفن ، ناپروکسن ، داروهای دارای کدئین ، قرص های خواب. قرص هایی که با نام نیتروگلیسیرین نیز مشهور هستند بیشتر از سایر قرص ها علائمی همچون سردرد می دهند.              

  


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید