صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 تغذیه و تناسب اندام  

خواص مربوط به گریپ فروت

نویسنده : | تغذیه و تناسب اندام | ۰۷ دی ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۳ | 270 بازديد |  0
گریپ فروت و دیابت گریپ فروت و لاغری نحوه خوردن گریپ فروت خواص گریپ فروت برای کبد گریپ فروت و فشار خون قیمت گریپ فروت گریپ فروت در باردا? خواص مربوط گریپ فروت

گریپ فروت بخورید تا سالم بمانید ، این شعاری است که متخصصان تغذیه برای این میوه در نظر گرفته اند زیرا در واقع با توجه به خواص درونی آن دقیقا چنین شعاری صدق می کند. گریپ فروت شاید وزن زیادی داشته باشد اما طریقه ی رشد آن شبیه به یک خوشه است. از نظر ظاهری شبیه یک پرتقال به نظر می رسد اما زمانی که آن را مزه کند طعمی تند را احساس خواهید کرد . به همین دلیل گریپ فروت و مزه ی آن باب میل یک عده ی خاصی است و همه از آن بهره نمی برند.

گریپ فروت و تقویت سیستم ایمنی

گریپ فروت همانند پرتقال می تواند ویتامین سی را در بدن شما به سرعت افزایش دهد. این ویتامین در واقع نقش مهمی در تقویت میزان آنتی اکسیدان ها در بدن شما و در نهایت تقویت سیستم ایمنی برای مبارزه با انواع عوامل بیماری زا دارد. علاوه بر آن این میوه می تواند در کسانی که از سنگ کلیه و دردهای ناشی از آن رنج می برند هم بسیار مفید واقع شود. در این افراد سنگ ها باید به طریقی از بدن دفع شوند بنابراین برای سنگ هایی که از نوع کلسیمی هستند مصرف نمودن گریپ فروت توصیه می شود.

 با گریپ فروت به جنگ چربی ها بروید!

معمولا کسانی که چربی های بسیاری در بدن خود دارند و نمی دانند که چگونه آنها را برطرف نمایند یکی از راه حل های بسیار مفید موجود برای آنها استفاده نمودن از گریپ فروت با خاصیت میوه و بی ضرر بودن آن است. در غیر این صورت باید از ترکیباتی استفاده نمایید که احتمال آسیب رساندن به بدن توسط آنها بسیار بالا خواهد بود.  البته برای استفاده از چنین خاصیتی بهتر است تا در وعده صبحانه خود و به همراه غذای مربوط به این وعده آن را مصرف نمایید.

دفع سموم توسط آب گریپ فروت

گریپ فروت را آب بگیرید ، زیرا این آب می تواند با سرعت بیشتری به بدن شما برسد. در پی مصرف نمودن آب گریپ فروت بهتر است تا شما یک خاصیت بی نظیر آن را دریابید و آن هم دفع نمودن انواع سمومی است که در بدن تجمع پیدا می کند و در نهایت به کبد برای دفع آنها فشار بیشتری وارد می شود. با برطرف نمودن این سموم علائم مربوط به آن که می تواند شامل تغییرات در عملکرد عضلات ، افسردگی و . . . باشد به سرعت بهبود یابد.

افرادی که معمولا از دردهای مربوط به لثه خود در رنج هستند و به همین دلیل نمی توانند از مواد غذایی که دوست دارند مصرف نمایند یکی از پیشنهادها مصرف نمودن گریپ فروت است. زیرا این میوه می تواند با تأثیر خود از عوامل تأثیر گذار بر روی سلامتی لثه پیشگیری کند و در نتیجه آنها را درمان نماید.

  


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید