صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 تغذیه و تناسب اندام  

تخم بلدرچین چه خواصی دارد؟

نویسنده : | تغذیه و تناسب اندام | ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۶ | 160 بازديد |  0
شیرباتخم بلدرچین نیمرو بلدرچین طریقه مصرف بلدرچین خواص زرده بلدرچین طرز استفاده از بلدرچین فواید بلدرچین برای کودک خواص بلدرچین برا? بلدرچین خواصی دارد؟

بسیاری از ما در طول روز مصرف بالایی از تخم مرغ داریم اما آیا به مضرات این تخم توجه نموده اید؟ آیا می دانید که مصرف این تعداد از تخم مرغ می تواند چه خطراتی را برای بدن شما داشته باشد. بهتر است که برای پیشگیری نمودن از این مضرات متنوع سعی کنید که از تخم بلدرچین نیز کمک بگیرید. تخم بلدرچین را می توانید از تمام مغازه هایی که مربوط به مرغ فروشی هستند تهیه نمایید و قیمت بالایی هم ندارد. اما برخلاف تصور شما می تواند مزایای زیادی را به بدن شما برساند تا بتوانید سلامتی خود را نیز حفظ کنید.

اگر بخواهیم خلاصه ای از مزایای مربوط به این تخم را نیز بیان کنیم می توانیم به خواصی که برای تغییر در وضعیت بینایی ما دارد توجه نماییم ، این تغییر در وضعیت می تواند بسیار خوب باشد زیرا در زمینه ی تقویت نمودن بینایی شما تلاش خواهد کرد. علاوه بر آن سطح انرژی که وجود دارد با مصرف این  تخم بالا می رود. بنابراین اگر احساس می کنید که انرژی شما تحلیل رفته است می توانید از این شرایط کمک بگیرید. رشد تغییر می کند ، اگر مشکلاتی مربوط به آسیب بافتی در بدن شما وجود دارد توسط این ماده نیز از بین خواهد رفت و همچنین متابولیسم در بدنتان بهبود می یابد. فشارخون شما به حالت نرمال در صورتی که دچار افزایش شده باشد برخواهد گشت و همچنین می توانیم به از بین رفتن آلرژی ها ، پاک شدن بدن و علاوه بر آن از بین رفتن بیماری هایی که مزمن هستند نیز توجه نماییم.

 بررسی جزئیات مربوط به سلامتی توسط تخم بلدرچین

شاید باورتان نشود اما یک تخم از بلدرچین می تواند بینایی شما را به اندازه بسیار زیادی بالا ببرد. یعنی اگر در دیدن خود مشکل پیدا کرده اید یا بسیار تار می بینید بهتر است تا از این ماده مصرف کنید و شاهد تغییر در وضعیت سلامتی خود باشید. در داخل این تخم می توانیم به حضور ویتامین آ نیز توجه داشته باشیم. یکی از بیماری هایی که بسیار شایع هستند و در سنین بالا نیز وجود دارند یعنی بیماری آب مروارید توسط این تخم نیز از بین خواهد رفت زیرا می تواند زمینه ساز های آن را توسط آنتی اکسیدان هایی که در خود دارد به صفر برساند. 

برخلاف تخم مرغ که می تواند سطح کلسترول را نیز بالا ببرد در رابطه با تخم بلدرچین همواره این نکته حائز اهمیت است که سطح کلسترول به سطح نرمالی خواهد رسید. در داخل این تخم اسیدهای چرب از نوع بسیار مفید وجود دارند . با مصرف نمودن آن می توانید این اطمینان را داشته باشید که به قلب شما هیچ آسیبی وارد نخواهد شد. کلسترولی که در آن وجود دارد از نوع خوب است. این  کلسترول خوب با افزایش سطح خود می تواند میزان کلسترول بد را نیز کاهش دهد. این کلسترول از نوع خوب در حدود شصت درصد از وزن کلی را نیز احاطه کرده است. 

 زمانی که بتوانیم سطح چربی خون را در سطح نرمالی نگه داریم بسیاری از بیماری های مربوط به بدن ما هم خود به خود نیز بهبود خواهد یافت ، مثلا می توانیم از ارتباطی که بین مصرف چربی و فشار خون وجود دارد صحبت کنیم. در حقیقت این ارتباط را می توانیم توسط مصرف بلدرچین با تنظیم کردن سطح فشار خون خود نیز برطرف نماییم. در این تخم یکی از بهترین موادی که وجود دارد پتاسیم خواهد بود که بر اساس افزایش سطح مربوط به آن می توانیم این انتظار را داشته باشیم که سطح فشار خون در بدن ما کاهش خواهد یافت.

 برخی از افراد به دلیل مشکلاتی که در بدن آنها وجود دارد  و پزشک متخصص هم این مشکلات را نیز می داند برای مصرف نمودن این تخم گزینه ی مناسبی نخواهند بود . بنابراین می توانیم بگوییم که بهتر است تا شما پیش از مصرف نمودن و قرار دادن این تخم در رژیم غذایی تان از یک راه حل دیگر یعنی مشورت نمودن با پزشک خود هم نیز کمک بگیرید. در این صورت می توانید از تعداد مناسب روزانه آن باخبر شوید.

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید