صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 -- بهداشت و ارتقا سلامت  

بیماری پسوریازیس چه نوع بیماری است؟

نویسنده : | بهداشت و ارتقا سلامت | ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۳:۵۰ | 508 بازديد |  0
پسوریازیس سر پسوریازیس و ازدواج درمان پسوریازیس پسوریازیس تناسلی آیا پسوریازیس واگیردار است؟ عکس پسوریازیس تناسلی آرتریت پسوریازیس بیماری پسوریازیس بیماری است؟

بیماری های بسیار زیادی وجود دارند که شاید از آنها ترس زیادی داشته باشیم اما باید به این نکته همیشه دقت کنیم که هر بیماری راه درمانی خاص خود را دارد و اینگونه نیست که تا ابد بر روی بدن ما باقی بماند. تحقیقات زیادی در خصوص بیماری پسوریازیس وجود دارد که نشان می دهد این بیماری توسط درمان از نوع گیاهان دارویی نیز قابل رفع خواهد بود. علائم زیادی در آن وجود دارد که به آسانی بهبود پیدا می کند البته به شرطی که بتوانیم این بیماری را به نحوی کنترل نماییم.

 اگر با هر بیماری که در زندگی خود با آن مواجه می شویم به خوبی مقابله نکنیم قطعا چنین بیماری هایی می توانند آسیب جدی را به بدن ما وارد کنند. پسوریازیس در زمره ی بیماری هایی قرار دارد که در اکثر مواقع می تواند سبب بروز بیماری هایی از نوع التهابی شود. بیماری هایی که بتوانند التهابی را در بدن ما ایجاد کنند یعنی بیماری هایی که در محل خود قرمزی ، زبری ایجاد نمایند و حتی خارش های شدیدی را هم به همراه داشته باشند. بنابراین در محلی که این بیماری وجود دارد نقطه هایی قرمز رنگ می بیند و پوست شما از حالت معمولی به زبر تبدیل شده ک در اکثر مواقع مکانی که آن را باید مشاهده نمایید ، در قسمت آرنج های دست ، حتی زانوهای شما و کف سر خواهد بود.

متأسفانه از نظر پزشکی شاید درمان قطعی برای این بیماری تاکنون پیدا نشده باشد اما رفته رفته درمان هایی در طب سنتی پیدا می شود که می توانیم از آنها برای از بین بردن علائم نیز کمک بگیریم. این گیاهانی که در طب سنتی وجود دارند می توانند به آسانی التهاب موجود را نیز کم کنند ، علاوه بر آن سلول هایی از پوست که شدیدا دچار آسیب شده اند و به همین دلیل هم حالتی از زبری را در خود دارند به آسانی ترمیم نموده و سلامتی را به آنها باز می گرداند. این خاصیت تنها در گیاهان تازه وجود دارد بنابراین نمی توانیم خارج از آن کاری را انجام دهیم. 

  درمان های گیاهی رایج برای درمان پسوریازیس

معمولا درمانی که برای این بیماری وجود دارد در گزینه ی اول به آلوئه ورا اشاره خواهد کرد. بنابراین شما می توانیم آلوئه ورا را نیز بخرید. امروزه خواص متنوعی از این گیاه دیده می شود که ما می توانیم این خواص را نیز به نوعی توضیح دهیم. اگر در داروخانه های محل سکونت خود با کرم یا ژلی روبه رو شده اید که خواصی از آلوئه ورا نیز در خود دارد می توانید از آن کمک بگیرید. زیرا این خاصیت باور نکردنی را می تواند به آسانی به بدن شما و پوست شما منتقل کند.

یکی از درمان های دیگر که وجود دارد انگور اورگن خواهد بود. این  انگور برای آنکه بتوانند تأثیر مربوط به التهابات را در بدن کاهش دهند معمولا از این مواد نیز استفاده خواهند کرد. بیماری های التهابی در صورتی که درمانی نداشته باشند می تواند بر روی عملکرد سیستم های متنوع داخل بدن نیز تأثیر منفی خود را برجای بگذارند.

التهابی که ناشی از بیماری پسوریازیس باشد توسط ماده ای که در داخل این انگور وجود دارد از بین خواهد رفت. این ماده با نام بربرین شهرت دارد. علاوه بر آن از تأثیراتی که بر روی سلامتی پوست خواهد داشت متوقف نمودن رشد مربوط به سلول  هایی خواهد بود که ناشی از آسیب بوده و در نهایت رشد منفی ناشی از سلول های پوست است. متأسفانه یکی از عللی که می توانیم به وجود بیماری اشاره نماییم رشد یافتن طولانی خواهد بود که برای سلول های زبر پوست نیز اتفاق می افتد. یعنی این سلول ها با وجود آنکه زبر هستند و هیچ خاصیتی ندارند با همان حالت رشد بیش از اندازه ای خواهند داشت. 

درمان بعدی که وجود دارد گیاهی با نام نیل است . این گیاه تنها در محل چین قابل رویش خواهد بود. در صورتی که بتوان گیاه نیل را به همراه انگور یاد شده در کنار هم مصرف نمود می توان از خواص آن برای از بین رفتن این بیماری نیز یاد کرد. در غیر این صورت باید به دنبال رفع عوارض پوشتی شدیدی باشیم که شاید به راحتی درمان پذیر نباشند.

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید