صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 خانواده سالم  
پیشنهاد سردبیر

افتادگی پلک چگونه درمان می شود؟

نویسنده : | خانواده سالم | ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۵۰ | 1065 بازديد |  0
عوارض جت پلاسما قیمت پلاسما جت پلاسما جت برای بینی هزینه پلاسما جت هزينه پلاسما جت پلاسما جت صورت ترمیم بینی به روش پلاسما فیلم پلاسما جت افتادگی چگونه درمان شود؟

افتادگی پلک چشم یکی از آزاردهنده ترین تغییراتی می باشد که پس از افزایش سن بروز پیدا خواهد کرد. این مشکل برای زنان یکی از حل ناپذیرترین مشکلات خواهد بود ، در حالی که چنین اتفاقی رخ نمی دهد تا زمانی که فرد بخواهد این تغییر را در بدن خود از بین ببرد. برای از بین بردن افتادگی پلک روش های زیادی وجود دارد که یکی از بهترین و مؤثرترین و تأیید شده ترین آنها روش از بین بردن افتادگی پلک توسط پلاسما می باشد. پس لطفا طبیکال را ترک نکنید و تا ادامه این مطلب که به صورت مفصل روش پلاسما توضیح داده خواهد شد را مطالعه نمایید.

در روش پلاسما این درمان افتادگی پلک نیازی به هیچ تهاجمی وجود ندارد زیرا این روش با تهاجم میانه ای ندارد. در نتیجه می تواند در کمترین زمان ممکن ، افتادگی پلک یا دوتایی شدن پلک ها را به آسانی از بین ببرد. پس از سنین 40 سالگی به دقت به پلک های خود نگاه کنید ، در صورتی که پلک های شما دارای افتادگی قابل توجهی می باشد یا اینکه پلک های شما مشابه قرار گرتن دو پلک بر روی هم می باشد بهتر است تا در اسرع وقت برای درمان خود روشی کاملا آرام را انتخاب نمایید. دراین روش زخمی بزرگ بر جای نخواهد ماند و بی درد عمل شما انجام خواهد شد. اگر نگران پف کردن و یا ورم کردن پلک خود هستید ، این نگرانی کاملا بی مورد است زیرا چنین تغییرات قابل توجهی رخ نخواهد داد.

اما سؤال مهم این است که چه کسانی می توانند از روش پلاسما برای افتادگی پلک خود استفاده کنند؟؟ معمولا افراد با افزایش سن ترس از جراحی دارند ، این روش به دلیل آنکه هیچ گونه برشی را ایجاد نمی کند می تواند برای آنها مفید واقع شود. مورد بعدی افرادی هستند که دچار اضافه بودن پوست در محل پلک خود هستند و پلک آنها به نظر دو تا می آید. همچنین افرادی که پلک آنها افتاده است هم برای درمان با پلاسما بسیار مفید خواهند بود. یکی از اثرات درمان با استفاده از پلاسما جوان شدن پوست صورت شما می باشد.

با استفاده از پلاسما شما می توانید به راحتی چشم های جوان و زیبا داشته باشید بدون آنکه از هر روش تهاجمی برای برداشته شدن عضله در پشت چشم شما استفاده شود. حتی در این روش پلک شما هم بی حس نمی شود. زیرا پزشک نیاز دارد تا با باز و بسته شدن چشم شما چین هایی که بر روی پلک دارید را مشاهده نماید و مهم ترین آنها را که تأثیر زیادی در زیبایی شما دارد از بین ببرد. در نتیجه از محاسن آن بیداری شما خواهد بود و اینکه هیچ تیغی را در بالای سر خود مشاهده نخواهید کرد.

از مزایای دیگر درمان افتادگی پوست با استفاده از پلاسما می توان به دوران نقاهت پس از عمل اشاره نمود که برای یک فرد بسیار لذت بخش می باشد. برخی از افراد به دلیل مشغله های کاری خود از استفاده ی این روش سر باز می زنند و کار را بهانه می کنند که به عنوان مثال نمی توانم یک ماه کار نکنم. اما یکی از خبرهای خوب در رابطه با روش پلاسما این موضوع می باشد که فرد پس از یک هفته می تواند به محل کار خود باز گردد. اما ممکن است که در آن زمان کمی پلک های وی ورم داشته باشد. این ورم می تواند در مدت سه روز بعد رفع شود ، در نتیجه ورم در ناحیه ی پلک به صورت کلی ده روز به طول می انجامد. اما اگر زمان درمان با پلاسما برای رفع افتادگی پلک خود را بدانید ، این زمان کمتر از نیم ساعت خواهد بود و روش بسیار سریعی به شمار می رود.

روش درمان افتادگی پلک با استفاده از پلاسما در هر فردی جوابگو نمی باشد و زمانی نتیجه ی مطلوب حاصل می شود که فرد بتواند در زمان خوبی مراجعه کند. در برخی از مواقع افرادی مراجعه می کنند که در افتادگی پلک عناصری از پیری طبیعی به چشم می رسد. در چنین زمانی که پیری مشاهده می شود ، فرد نمی تواند با روش پلاسما افتادگی  پلک خود را درمان کند ، زیرا زمان لازم برای استفاده از این روش از دست رفته است. اما از معایب این روش طول زمانی ماندگاری می باشد که در هر فردی متفاوت ست و از روش جراحی کمتر می باشد. همچنین ممکن است که در همه ی پوست ها به خوبی جواب ندهد.

 

   

 

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید