صفحه در حال بارگذاری است ...
 آخرین خبرهای داغ

تمام صفحه بالای بلا
 0 اخبار پزشکی  

سرطان کلیه را از روی علائم آن تشخیص دهید؟

نویسنده : | اخبار پزشکی | ۰۸ دی ۱۳۹۷ , ۲۳:۴۶ | 461 بازديد |  0
متاستاز سرطان کلیه طول عمر بیماران سرطان کلیه سرطان کلیه در کودکان علائم سرطان کلیه را بشناسید توده چربی در کلیه سن ابتلا به سرطان کلیه سرطان کلیه علائم تشخیص دهید؟

برای آنکه بتوانیم با علائم مربوط به سرطان کلیه بیشتر آشنا شویم نیاز است تا این مطلب را مطالعه نمایید. علائمی که شاید شما در حالت عادی آنها را ببینید اما هیچ گاه به این موضوع شک نکنید که کلیه های شما درگیر هستند. در اغلب مواردی که این بیماری وجود دارد احتمال انتقال آن به سایر نواحی بدن دور از انتظار نخواهد بود. تنها زمانی متوجه آن می شوید که به دلیل درد مبهم در این ناحیه برای سونوگرافی اقدام کرده باشید. متأسفانه یکی از معضلاتی که وجود دارد وجود حالتی مقاوم برای درمان توسط این تومورها خواهد بود.

در اکثر مواقع مردانی که سن بالایی دارند معمولا در محدوده ی سنی بالای پنجاه سالگی این بیماری را می گیرند. دردهای وحشتناکی که در انتهای بیماری به بدن وارد می شود غیر قابل کنترل خواهد بود. راه های تشخیصی برای این بیماری وجود سی تی اسکن از این منطقه و همچنین انجام سونوگرافی خواهد بود. در ادامه مهم ترین علائم مخفی از این بیماری را توضیح خواهیم داد تا بیشتر با آن آشنا شوید.

علائم مهم و شایع بیماری سرطان کلیه!!!

در ابتدا هر علامتی از وجود خون در ادرار خود را جدی بگیرید. در حقیقت زمانی که خون در ادرار شما پیدا شود به احتمال بسیار زیاد می تواند نشانه ای از یک آسیب به کلیه ها باشد. سرطان کلیه در زمره ی اولین تشخیص ها قرار دارد که باید به آن شک کنید زیرا در حالت عادی خونی در ادرار نباید دیده شود. برخی از مواقع خون در ادرار دیده نمی شود اما می تواند در حدی باشد که در آزمایشات به خوبی تشخیص داده شود.

در مرحله ی بعدی باید به دردهای خود توجه نمایید. هر دردی که در قسمت پشتی از کمر شما دیده می شود می تواند نشانه ای از وجود یک بیماری باشد. برخی از مواقع گرفتگی عضلانی اما در برخی از مواقع هم دیگر علل می توانند پا درمیانی کنند. این دردهای مبهم را حتما با پزشک خود در میان بگذارید تا بدین ترتیب بتواند شما را در تشخیص بهتر کمک نماید.

اگر همیشه خسته هستید یا علائمی از کم خونی را در خود مشاهده می کنید به احتمال بسیار زیاد دچار یک بیماری هستید. البته نمی توان وجود کم خونی و خستگی شدید را علتی برای سرطان کلیه دانست اما می تواند ارتباط غیر مستقیمی داشته باشد زیرا شما دچار دفع خون می شوید و در نهایت بر اثر این دفع خون احتمال بروز بیماریهایی بیشتر به چشم می آید. چنین افرادی معمولا تب های مزمن دارند و همچنین پس از مدتی به شدت لاغر می شوند و اشتهایی که دارند را از دست خواهند داد.

 


تبلیغات پزشکی

ارسال دیدگاه و نظرات شما


برای ارسال نظر می بایست وارد حساب کاربری تان شوید
ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کردید اکنون وارد شوید

آخرین نظرات ارسالی


تا کنون نظری ارسال نشده ، شما اولین نفر باشید